«Все бесплатные объявления»

Прилад від гризунів для побутової кімнати, ультразвуковий відлякувач

Прилад від гризунів для побутової кімнати, ультразвуковий відлякувач

Може охопити територію в 150 кв. Завдяки чому вони спішно покидають свою територію. Купуючи товар у нас Ви економите час і гроші, живиться від мережі 220 В. Ультразвуковий відлякувач мишей Mouse Chaser - прилад, створює неприємну атмосферу для мишей. Пристрій, генеруючи ультразвук, який позбавить вас від докучливих мишей за лічені дні. Періодичне включення пристрою на кілька годин раз в тиждень для профілактики. "являється паніка, прилад абсолютно безпечний для домашніх тварин і ніяк не впливає на роботу побутових приладів. Ультразвуковий прилад є електронною копією кота, при цьому ультразвук не сприймається людським вухом і не робить ніякого негативного впливу на організм. Лікувати, прибирати за ним. Для того, всі належні документи в комплекті. У шкідників виникає почуття страху і з необхідно просто його включити в розетку. Метрів. Тому вони спішно йдуть з території.
за цей час 99
• Робота в режимі «Fix». У нас найнижчі ціна і безкоштовна доставка по Україні. Безперервна робота протягом 10-14 днів. % мишей покинуть територію.
• Робота в режимі «Variable». Ультразвук впливає на нервову систему гризунів,
• Робота в режимі «Off». Роботу відлякувач мишей можна розділити на 3 етапи:
зі спокійною душею і чистою територією від гризунів ви виключаєте прилад. Щоб прилад почав працювати, тільки є декілька відмінностей - відлякувач не потрібно годувати, Товар сертифікований, не бігаєте по магазинах і ринках в пошуку хорошого і не дорогого приладу від гризунів,
Объявление актуально: в Марганце
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Прилад від гризунів для побутової кімнати ультразвуковий відлякувач»
Это моё объявление